La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

0

Za Enrique też mieliśmy przegrać wszystko ale jeden mecz odmienił wszystko i skończyło się trypletem dlatego poczekajmy z ferowaniem wyroków....

4

@Xxxbarca4ever jak wygramy w tym roku tryplet to zmieniam awatar.
Róbcie skriny.

konto usunięte

7

@Xxxbarca4ever Kolego, o czym Ty mówisz... Enrique miał wszystko żeby odnieść sukces (przede wszystkim kadrę i zdrowy klub...), a teraz to jest sytuacja inna o 179 stopni.

konto usunięte

2

@VamosRakieta Zmieniasz awatar na Ramosa oraz piszesz rozprawkę o tym dlaczego Rakieta to słaby piłkarz.

2

@VamosRakieta nie mówię o tryplecie bo nawet puchar króla będzie cieszył patrząc na obecną sytuację, ten sezon powinien być szansa dla młodych bez wielkich oczekiwań

1

@TheNekro94 nie miał wszystkiego ale rzeczywiście miał duzo, jednak posiadał też sporo problemów w drużynie które rozwiązał i wszytko zatrybiło

1

@VamosRakieta Ja depiluje klatę woskiem.

1

@Bartunek no dobra, niech stracę.

1

@Xxxbarca4ever dlatego nie mamy oczekiwań ;)

konto usunięte

0

@VamosRakieta I cyk screen zrobiony.
Już się nie wywiniesz gagatku.
Machina Koemana już ruszyła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?