La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

7

Lech trafił do trudnej grupy i wycisnął chyba maksymalny potencjał punktowy z obecnego składu. Nie wiem skąd tu były komentarze w stylu "grupa do przejścia" itp.
Glasgow Rangers - klasowa drużyna, jest na pierwszym miejscu ligowym
Benfica - tutaj nawet nie trzeba komentować
Standard - drużyna w zasięgu, jeżeli Lechici zagraliby dobre spotkanie, no i udało się wygrać jeden mecz.

Podsumowując, można było się spodziewać, że wygrają jeden mecz i może dołożą jeszcze jakiś remis. Trzeba pracować dalej i kontynuować obraną myśl.

konto usunięte

0

@Kettger Przestałem czytać po "Lech trafił do trudnej grupy" XD

2

@Kettger awans do pucharów ekipy z ekstraklasy to sukces sam w sobie

0

@Kettger Pełnym sercem byłem za Lechem, ale wydaje się że wygrali tylko dlatego że Standard był mocno oslabiony bo w drugim meczu mimo przewagi zawodnika wyglądali słabo.

konto usunięte

0

@Image przecież dobrze napisał,Polska piłka klubowa to dno i dla nas każda grupa była by ciężka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?