La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

konto usunięte

37

Juventus jeden z najpiękniejszych herbów zamienił na niczym niewyróżniające się i po prostu brzydkie logo, które bardziej wygląda jak logo jakiejś korporacji... Dramat. "Kiedyś to było". ;D


konto usunięte

15

@Yosemite To co oni odwalili z tym herbem to jest jakieś totalne nieporozumienie i abstrakcja...

konto usunięte

5

@TheNekro94 Brak słów. Z kolei ten stary herb, to mi się bardzo podoba. Jeden z najlepszych i najładniejszych według mnie.

konto usunięte

2

@Yosemite Idealny przykład na to, że nie powinno zmieniać się tego, co dobre :D

4

@TheNekro94 To tak jest, jak się chcę na siłę coś zmieniać, tylko fakty są takie, że jak coś się dobrze przyjęło to nie należy już tego ruszać.

1

@Yosemite @macio_944 Opinia Twoja może być chyba tylko jedna :D

2

@michal26 Nie wypowiadam się bo bym dostał bana :D
Jako logo jakiejś korpo - nawet spoko. Ale herb klubu... no Panie no, tak nie można

1

@Yosemite City też poszło na gorsze

2

konto usunięte

1

@Yosemite Mi się akurat stare logo nigdy nie podobało. Nie wiem na ile miała bramka Trezeguet na to wpływ, a na ile naprawdę było słabe, ale wole to nowe. Chociaż nie chciał bym żeby coś podobnego zrobili z herbem Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?