La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

3

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/usa-ogromna-porazka-donalda-trumpa-w-sadzie-najwyzszym/0ysg5lg,79cfc278

Hahaha co za bzdury wypisuje niemiecki Onet!
Przecież @NaFazieHitman wielokrotnie nam tu wyjaśniał, że Republikanie mają niezaprzeczalne dowody i Trump jeszcze te wybory wygra!

1

@głardiola to nie była sprawa Trumpa chlopcze, doinformuj się.
Dowód jest tutaj:
https://x.com/KanekoaTheGreat/status/1335027487357616128

https://x.com/EricTrump/status/1334812236322381826

Tutaj jest dowód, że można sobie zedytować głos po wpuszczeniu karty do maszyny:


1

@NaFazieHitman
Spokojnie kolego! Jestem po twojej stronie. Przecie pisze wyraźnie ze Onet łże a ty masz racje! Prawda zawsze zwycięży. Pozdro dla kumatych.

3

@głardiola Słaba ironia. Gdyby ta sytuacja miała miejsce w stronę Reps całe CNN i TVN robiło by aferę na cały świat, tak jak to zrobili z Wenezuelą (te same maszyny)
Poza tym nigdzie nie napisałem, że Trump wygra wybory po 3 listopada, więc jesteś kłamcą chłopie, pisałem o oszustwach jakie bez wątpienia miały miejsce.
https://x.com/oldwarhorse11/status/1337186402493210627


konto usunięte

0

@głardiola Skąd u was ten kompleks niemiecki? jest tu paru takich użytkowników którzy przy każdym temacie próbuja wcisnąc temat niemiecki :D
Edit
dobra złąpałeś mnie sarkazm ;P

0

@NaFazieHitman
„pisałem o oszustwach jakie bez wątpienia miały miejsce”
Po raz kolejny ci pisze ze gramy w tej samej drużynie! Tez uważam ze wybory sfałszowano. Za dużo tu dowodów pokazałeś żeby było inaczej.
Ciekawe ile kasy dostali sędziowie wybrani przez Republikanów za legitymizowanie tego cyrku?! Masz jakiś pomysł?

0

@głardiola Jesteś zły bardzo zły :)

0

@głardiola mam taki pomysł, że Kaczyński mógł brać w tym udział i podobno byłeś w jednej z komisji

1

@głardiola Węglarczyk się podjarał, że taka decyzja SN USA a zapomniał, że zaraz do SN wejdą sprawy z Arizony, Wisconsin, Georgii, Penyslwanii.

0

@barcelonaLM on trolluje ^_^

0

@barcelonaLM
Ooo Dzieki! Czyli jest nadzieja. Już zacząłem wątpić bo mój mentor @NaFazieHitman poszedł w ironie zamiast merytoryki.
Myślisz @barcelonaLM , że jest jakaś szansa że SN to odrzuci? Dowody są przytłaczające...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?