La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 761 Culés

konto usunięte

3

Favre to jest dobry trener do wprowadzania młodych i ofensywnej gry, ale na pewno nie jest to człowiek, który zapewni Borussi Dortmund stabilizacje i puchary. Już 0:1 w czapę od Stuttgartu. Brakuje takich krwawych bitew w Bundeslidze, jak to miało miejsce kilka lat temu (Klopp - Heynckes). Dortmund potrzebuje lepszego trenera, który zapewni regularność wyników, a nie tylko ofensywny styl gry i rozwijanie młodych. Np, w Nicei dobrą robotę robił, ale tam nie wymagano pucharów, a w Borussi jednak powinni te ambicje mieć większe...

konto usunięte

0

@Yosemite Może Nagelsmann w przyszłości, chociaż myślę że on pójdzie do Bayernu.

0

@Yosemite W BvB zarabiają na tych młodych więc wiesz. Na takim Reynie, Sancho i Haalandzie za chwile dostaną ponad 200 mln.

0

@Yosemite oni raczej nie maja wiekszych celi niz obecnie patrząc na ich politykę transferowa

konto usunięte

0

@piotrek1315 Mają większe cele, ale pieniędzy nie oszukasz. Finansowo dużo bliżej im do Unionu Berlin czy Huesci, niż do Bayernu.
Favre został na stanowisku tylko dlatego, że każdy z ich faworytów nie chciał zmienić pracy w tym okienku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?