La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

3

Jutro będzie ciężko wyprzedzić Niemców bo mają dwóch bardzo mocnych i dwóch bardzo solidnych. Norwegowie nie mają czwartego w dobrej formie i można z nimi powalczyć. Austriacy poza Haybeckiem bez rewelacji. Japończycy zawsze są nieobliczalni, ale skaczą gorzej niż Polacy. Moim zdaniem faworyci do medali to Niemcy, Norwegowie, Polacy w tej właśnie kolejności.

0

@ShinobiQWE Też tak to widzę ewentualnie my srebro

1

@adi7adi8 Johansson jest w zasięgu Żyły, Kubacki podobnie skacze do Tandego. Granerud zyska, ale sporo stracić może Forfang który najprawdopodobniej będzie tym 4. Oby nie wiało zbyt mocno pod narty, w takich warunkach jak dziś jak najbardziej możemy z nimi powalczyć.
Za to Niemcy wydają się zbyt mocni, przy w miarę równych warunkach chyba nie do przeskoczenia dla naszych.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE My srebro, Norwegia brąz. Chyba że Forfang nagle odpali, ale na razie sporo traci do naszych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?