La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

10

Roy Keane o derbach Manchesteru :
,,Mieliśmy dwie żółte kartki w meczu derbowym. Nigdy nie widziałem tylu uścisków i pogawędek po meczu.Po zakończeniu meczu sztab szkoleniowy uśmiecha się, ściska, piłkarze ze sobą rozmawiają. Do szatni! Trzeba coś takiego ukrócić. Nie rozumiem tego.''

0

@Encore Keane charakterny chłop

4

@Encore
A to nie można walczyć na boisku do upadłego, a później sobie zbić pione?

konto usunięte

8

@Kubix93 nie, bo w chorym świecie byłego kapitana United wrogów masz 24 godziny na dobę. On nie rozumie pojęcia "sport" i wartości, jakie powinny za tym iść.

3

@Encore no powinni sobie nogi połamać xD jezu, ta mentalność ludzi z lat 90 jest chora

konto usunięte

5

@Kubix93 Twarowski mówił ostatnio na kanale fortuny bodajże o ich spotkaniu. Kiedyś chciał zdjęcie, to mu odpowiedział „fuck off”, a jakiś czas później tego samego dnia Keane szukał wejścia czy dojazdu na stadion narodowy i ponownie „spotkał się” z Twarowskim i zapytał go jak się tsm dostać. Polak mu odpowiedział elegancko i ponownie zapytał o fote, a Roy znowu mu tsk samo odpowiedział

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?