La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

6

Tak czytam te dyskusje o rasizmie i tylko przekonuje mnie to w słowach Korwina że "naprawa gospodarki zajmie nam 3 miesiące, a naprawa umysłów ludzi zajmie 3 pokolenia". To jest czasami straszne co ludzie potrafią wypisywać omamieni tym marksizmem kulturowym. Najlepsza wypowiedź to zdecydowanie twierdzenie że powodem tego że jest mało filmów gdzie murzyni grają pierwszoplanowe role jest fakt że zatrudnia się za mało czarnoskórych scenarzystów :D Genialne! Przecież zawód scenarzysty, tak jak każdy inny jest uzależniony właśnie od koloru skóry. A jakby tego było mało to liczy się również płeć, orientacja czy wyznanie. No bo przecież dlatego wśród scenarzystów jest mało kobiet czy homoseksualistów. To wszystko spisek tych złych białych heteroseksualnych mężczyzn! Z których pewnie większość jest katolikami! Tfu! Żądamy równości! Ma być równo! No ewentualnie może być nierówność trochę na naszą korzyść, ale tylko trochę!

3

@Nano22 Daj palec, a wezmą całą rękę.
tak samo jest z równouprawnieniem kobiet Lewica zarządza, żeby miały przywileje (nie walcze z tym) ale jak można to nazywać równością? meh

2

@Nano22 podpisuje sie rękami i nogami pod tym komentarzem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?