La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

1

Griezmann wczoraj Zagrał ładnie, pokazywał się do gry, był aktywny, ale jednak zmarnował 2 setki, więc myślę, że 5 idealna ocena

2

@Barcza223 Ja dałem 5. Na plus piłka do Messiego. Na minus częste znikanie, dwie zepsute okazje w tym jedna na pewno 100%, kilka akcji zepsutych podaniem do tyłu czy niedokładnym podaniem jak miał lepiej ustawionych kolegów. Występ przeciętny więc taka i ocena. Na wyżej zasłużyli tylko Ter Stegen, Messi i De Jong.

2

@kamilo0066 I Araujo też bardzo dobre zawody, na pewno lepsze niż Griz.

3

@Wossi61FCB Fakt, zapomniałem o Araujo :)

1

@kamilo0066 Jakie częste znikanie? Miał 79 kontaktów z piłką, mógł mieć moment gdzie mniej bywał przy piłce, a tak to bardzo aktywny.

0

@Rewolucja123 Częste. W drugiej połowie były fragmenty jak nie wiedziałem, że gra a po golu na 1-0 to już kompletnie zniknął z radarów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?