La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

0

Wiem że to kompletnie irracjonalne, ale co sądzicie o grze 5 obrońców przez Barcę? Araujo-Lenglet-Mingueza/Umtiti/Pique po powrocie, a w styczniu może Eric. Ansu i Dembele kontuzjowani, a grając 3 środkowych, Dest i Alba byliby niemal wahadłowymi.

1

@kamilop Mylse ze to by rozwiązalo nasz problem ze sktuecznościa. Gdybysmy wyszli na Cadiz 5 obroncami.....ehh

konto usunięte

0

@kamilop No można by spróbować, najpierw z jakimś słabszym rywalem. Alba i tak lubi się podłączać do ataku, a tak nie musiałby też cały czas pamiętać o obronie. Podobnie Dest, który by rozwinął skrzydła w ataku.

konto usunięte

0

@PatrykBarca to jest 5 obrońców w fazie obronnej a nie ataku. Jaki zespół który wychodzi 5 w obronie gra tak w ataku ? Przecież wiadomo że Ci boczni to wahadła

0

@PatrykBarca Ale mogłoby pomóc w obronie, z Atletico, Realem, Cadizem, Juventusem. A po za tym, Dest i Alba mieliby więcej swobody w ataku.

0

@ksobi @LuisSalvano To chyba normalne. Ale u nas w fazie ataku Alba i Dest są pod olem karnym przeciwnika! Po co zostawiac 3 z tyłu jka przeciwnik sie muruje i wszyscy sa przed piłka. Tu potrzeba pomyslu , lepszej wymiany pozycji, szybszego grania aby znalezc luke. Nie ma sensu zwazywszy na to ze my nie wychodzimy szybkim kontratakiem , a gdy nawet to robimy to 2 zawodniakmi bo reszta nie nadaza....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?