La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

konto usunięte

10

Około 50% Polek i Polaków nie chce się szczepić. I bardzo dobrze, bo to oznacza, że szybciej zaszczepię się ja i moja rodzina.

8

@Guffi Stary bierz moją dawkę i na zdrowie!

1

@Guffi Za jakieś 2 lata :D

2

@Zoker Może jest w WOTie to dostanie od ręki ;)

2

@Zoker Jakoś tak, bo szczepionka nie będzie wcześniej dostępna dla osób młodych ;)

0

@Guffi
nie dziwi cię nawet małe zainteresowanie szczepionką lekarzy?:)
szczep się i na zdrowie

0

@tobiasson92 i bardzo dobrze. Za te 5-8 lat jak już się doczekamy kolejki będzie już mniej więcej wiadomo jakie są skutki uboczne. Bo na dziś to jest tak samo prawdopodobne że nie ma żadnych jak to że każdy zaszczepiony umrze. Oba scenariusze nie mają żadnej racji bytu.

1

@Azi Za 1,5 roku nikt nie będzie pamiętał o koronawirusie ;) Już teraz jeśli masz alergię na jakiś lek, to lekarz może odmówić szczepienia ;)

konto usunięte

1

@lucca87 mnie w tym kraju już nic nie zdziwi. Tak się składa, że mam w rodzinie kilku lekarzy i wszyscy chcą się zaszczepić. Sześć osób dokładnie.

@Azi ja Ci powiem taki pewnik. Każdy zaszczepiony umrze. Ale powiem Ci też drugi pewnik. Każdy kto pije wodę też umrze.

0

@tobiasson92 mam alergię na władzę ;)

3

@Guffi dlatego najlepiej jak każdy zdecyduje sam za siebie. Bez presji i nacisków w stylu "jak się nie zaszczepisz to nie zniesiemy Ci restrykcji itp."

e: nie wiem czy wiesz że umarło mniej ludzi potrafiących grać na skrzypcach niż tych którzy tego nie potrafili. Wniosek - uczmy się grać na skrzypcach ;)

0

@Guffi
a mnie nie dziwi taka reakcja lekarzy:) każdy niech robi jak chce:) ci co chca sie szczepić niech sie szczepia, ci co nie niech się nie szczepią
sytauacja i tak bedzie win-win bo pomału skończy się panika niektórych

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?