- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
1
Ciekawe ile trzeba będzie poczekać na czas, kiedy ktoś da Rikiemu naprawdę pograć i będzie można ocenić czy rzeczywiście jest to zawodnik na pierwszy skład.
Na razie Koeman trzyma się swojej wizji.
Właściwie nie powinno go tu być, bo nie ma papierów na trenowanie w tak wielkim klubie. Jeśli niebawem okaże się, że Riki wnosi dużo do gry ofensywnej zespołu, to zdecydowanie pana Koemana powinno się pożegnać, im wcześniej tym lepiej.
2
@RosjaninBut Jeżeli wygra Font to zapewne dość szybko pojawi się Xavi. Jeżeli nawet on nie da młodemu pograć to znaczy że Riqui jest totalnie przereklamowany
0
@RosjaninBut Kiedy ostatnio był u nas trener z papierami na tak duży klub?
0
@RosjaninBut Pewnie jak bedzie miał ze 27 to pogra w jakimś Levante...chociaż w sumie nie waidomo skoro nie umie przeciąć pępowiny i iśc na wypozyczenie.
Niech poczeka az 5 trener z kolei mu nie da szansy.
0
@mkord Kiedy w ogóle był u nas trener z papierami ? :) Bo Rijkaard takim nie był , Pep tez nie , Tito , Tata. podaj mi jednego który przychodzac tu miał papiery trenerskie ?
0
@PatrykBarca No właśnie. Jedynie van Gaal i Robson coś znaczyli jak tutaj przyszli. Argument o braku papierów Koemana jest z dupy, bo tak naprawdę w ostatnich latach pod względem doświadczenia to tylko Valverde można brać do porównania.
2
@mkord @RosjaninBut Dla mnie jest prosta piłka . Jezeli kolejny trener z wewnatrz nie stawia na Puiga to widocznie ten nie ma obecnie wystarczajacych umiejetnosic. Co im zalezy zeby dac mu grac jezeli mialby wypalic ? Koeman do tego stawia na młodziez. Taki Pedri jest mlodsyz od Puiga kilka lat ale ma rozegrany caly sezon w Segunda czyli lige wyzej niz Puig , do tego ma kilka razy wiecej wystepow w kadrach mlodziezowek Hiszpanii i to we wszystkich kategoriach!!!
0
@mkord No właśnie nie było trenera z papierami, teraz policz wartość drużyny w milionach euro i popatrz jakie ostatnio mieliśmy sukcesy w LM.
Papiery nie grają to prawda, ale łatwo jest jak masz Messiego, Inieste i Xaviego.
Jak trzeba za chwilę będzie lepić z niczego, wtedy się nagle okaże ze fajnie by było mieć trenera co umie.
0
@PatrykBarca Puig to specyficzny zawodnik, poza Barcą może zginąć ze względu na warunki fizyczne. Dla mnie to taka pchełka, która może coś dać zespołowi ale musi mieć trochę parasola ochronnego, którego nie będzie na wypożyczeniu.
Bardzo dobra decyzja, że został.
0
@RosjaninBut Jeżeli cały sezon przesiedzi na ławce to raczej nie będzie dobra decyzja. Nad warunkami fizycznymi można pracować wszędzie. Podgrzewać ławkę również, A jeżeli poszedł by do zespołu gdzie miałby są gwarantowane występy to tym lepiej.
0
@RosjaninBut Co bredzisz? Podparłeś swoją teorię o biednym Puigu brakiem kompetencji Koemana, z teraz z Xavim i Iniestą wyjeżdżasz. Co to ma do rzeczy w kwestii braku jego gry?