La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

2

Pany mam problem. Kurier zostawił mi paczkę adresowaną do kogoś innego. Ponieważ chcę pomóc zadzwoniłem do adresata i powiedziałem mu, że mam jego paczkę. Ten wysłał mi list przewozowy (paczka opłacona) a moim zadaniem jest tę paczkę nadać. I moje pytanie. Czy mogę ten list przewozy nakleić na ten stary list? I rozumiem, że wystarczy paczkę dać w okienku i po ptakach tak? Pomóżcie Pany.

2

@fart Zwróć się do tej firmy kurierskiej, bo to ich błąd niech zabiorą paczkę i doręczą tam gdzie powinni.

2

@fart Możesz, podobnie się robi gdy się zwraca paczkę z zalando. Najlepiej jednak przedzwoń na infolinię przewoźnika.

1

@IronSanHybrid Powinienem tak zrobić masz rację, ale już skontaktowałem się z tym gościem od paczki a ten wysłał mi list i wszystko opłacił.

konto usunięte

4

@fart Jak za darmo to weź paczkę dla siebie, tak jak na porządnego obywatela przystało.

1

@fart w takim razie naklej nowy list i nadaj paczkę do „nowego” odbiorcy :D

1

@fart możesz nakleić na stary list. Ważne żeby nie było dwóch listów naklejonych w różnych miejscach

1

@Bartunek Zgoliłem wąsy więc nie jestem już Januszem. ;) A tak na poważnie no tak po ludzku chcę mu pomóc może to prezent czy coś ważnego.

1

@IronSanHybrid @matirix20 @PeteR10 Pany i o to właśnie mi chodzi. ;D Jest problem i wiem, że na takich ludzi jak Wy można liczyć i ja to bardzo SZANUJE!. I jeszcze jedno list przewozowy wydrukuje i czym to przykleić? jak nie mam kleju? taśma przezroczysta może być? bo wiem, że ten list ma się trzymać.

1

@fart No taśma mogła by być, ale w razie „W” to powinni Ci w punkcie przykleić.

1

@IronSanHybrid Paczkę nadam na poczcie więc mam nadzieję, że to Oni ją przykleją. A mam jeszcze jedno pytanie. Paczka jest zapakowana oryginalnie nic nie otwierałem czy na poczcie trzeba kupić jakąś koszulkę na paczkę czy coś takiego? czy wystarczy paczka z listem przewozowym?.

1

@fart Jak na poczcie to sami Ci przykleją bez problemu. Jak jest dobrze zapakowana to nie trzeba żadnych koszulek. Ja jak niedawno wysyłałem paczkę i miałem „nieforemną” to Pani przyniosła jakiś pusty karton z zaplecza, wsadziła tę moją paczkę okleiła i bez problemu :D

1

@IronSanHybrid Super bardzo dziękuję Ci za pomoc ;D

1

@fart nmzc :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?