- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1654 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1654 Culés
14
Karimek miał udział przy 380 golach w 529 meczach dla Realu Madryt. Konkretniej: 259 goli i 121 asyst. Benzema moim zdaniem to najbardziej wszechstronny napastnik od czasów Henry'ego.
14
@Yosemite ej ale pamiętacie jeszcze, że u nas grał ktoś taki jak Luis Suarez?
1
@APRA Oczywiście, że pamiętamy.
Jednak u Suareza widać powolny zjazd, u Benzemy nie. Francuz w każdych rozgrywkach błyszczy. El Pistolero ma problemy w Lidze Mistrzów. Sam bardzo lubię Suareza, ale jeżeli chodzi o wszechstronność, to postawiłbym jednak na Karima.
Prawa noga, lewa noga. Strzał głową. Wykończenie z zimną krwią, czy strzał z daleka. Technika, wizja, rozegranie, gra na ścianę, tyłem do bramki - opis zarówno Benzemy, jak i Suareza. Jednak Francuz ogarnia lepiej boczne strefy, środkowe (poza polem karnym rzecz jasna). Z głębi pola też gra świetnie. No i nadal błyszczy, a Suarez ma czasem pewne kłopoty. W obecnej formie Karim jest lepszy od Luisa. Chociaż El Pistolero to też bardzo wszechstronny napastnik, który w prime zjadał każdą, inną dziewiątkę.
7
@Yosemite Wykończenie z zimna krwią - z tym to różnie bywało. W niektórych sezonach był pod tym względem pośmiewiskiem. Oczywiście nie neguję całokształtu, który robi wrażenie, ale to nie jest żaden killer.
0
@Yosemite
poza tym benzema nigdy nie miał nawet tytułu króla strzelców:)
przepraszam raz we Francji:)
ale mimo wszystko owszem dobry napastnik, ale wg mnie bardziej wszechstonny był suarez, ibrahimović