La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 937 Culés

0

Z szczęściem Realu i klaskaniem Zidane gdzie tu liczyć na stratę pkt - Eibar, Granada, Elche, Celta, Alaves, Levante, Huesca

Szkoda tej porażki z Atletico i Cadiz. Mimo wszystko i tak możemy tracić 3 pkt, to mało. Z Sociedad nie ma innej opcji niż3 3 pkt żeby trzymać kontakt.2

konto usunięte

4

@Kamiloza91
Teoretycznie w każdym z ww. można liczyć na stratę pkt, Real to Robin Hood :D

2

@Kamiloza91 im z takimi zespołami właśnie nie idzie :) jestem pewny że w tych 7 meczach stracą pkt w 2ch przynajmniej

0

@Ronmes Może tak być, ale coś czuję, że mogą złapać moment taki hak pod koniec poprzedniego gdzie nic nie grali a pkt były.

0

@Kamiloza91 zdobywamy na razie 1,5 pkt na mecz - a mecz z Levante utwierdził, że w walce o tytuł się na razie nie liczymy. Patrząc na to co się dzieje, to jednak potrzeba cudu, żeby ugrać tytuł.

1

@mekston Ja w mistrza kompletnie nie wierzę, po prostu jak by było do końca 3 pkt sttaty bardziej chcę się oglądać. My jeszcze z 5 jak nie 10 razy stracimy. Przykre to. Pewnie jeszcze Atletico odda. Niestety trzeba czekać na kolejny sezon..

0

@Kamiloza91 na ten moment wlasnie Real mimo kilku pkt straty wyglada zupelnie inaczej i u bukow juz sa oceniani 50:50 do wygrania tytulu co Atleti

1

@mekston no dlatego jeśli ktoś kibicował Realowi w derbach Madrytu z myślą o dobru Barcy, to nie ma pojęcia co czynił, na koniec to i tak Real będzie się liczył jako główny pretendent, pytanie tylko, czy Barca będzie w stanie im zagrozić.

0

@panczo efektywnie mamy -4 pkt do nich (licząc wyrównanie w liczbie gier i kwestie ich wygranej z nami na naszym boisku), do tego rewanż na wyjeździe z nimi. Choć na dobrą sprawę powinienem pisać -10 pkt i 2 mecze mniej, bo teraz dodawanie 3 pkt z zaległych meczów to mocny hurra optymizm. Do tego zdobywamy ok. 1,5 pkt na mecz i spotkania z RSSS i Valencią.

Real dodatkowo ma już wszystkie najtrudniejsze mecze tej rundy za sobą.

0

@Kamiloza91
żebyś się nie zdziwiał jak własnei na takich meczach sie wyłożą:)

czemu nikt nie patrzy na dystans do atletico - potencjalnie 9 pkt dla mnie to główny rywal na ten moment

0

@mekston
u których buków?:) ze strata potencjalnie 6 pkt?

0

@lucca87 na fortunie przed meczem z Bilbao kurs na Atleti byl 2,4 na mistrz a na Real 2,6

0

@mekston
no to dziwne stawki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?