- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2139 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2139 Culés
3
Karp, makówki, moczka, kapusta z grzybami czy barszcz z uszkami - końcówka roku zapowiada się naprawdę dobrze i smakowicie.
7
@NeroTFP Nie wiadomo czy to będzie końcówka roku. W 2020 wszystko jest możliwe. :D
https://pbs.twimg.com/media/EpN7N2qXUAMBhaD?format=jpg&name=900x900
4
@NeroTFP Co to jest moczka?
3
@Bobo25 Też tego nie wiedziałem, dopóki nie przeprowadziłem się na Śląsk :D
3
@Yosemite dobre, dobre, aż parsknąłem ze śmiechu. Dziwnie na mnie się w robocie patrzą teraz.
2
@Bobo25 Śląska potrawa przyrządzana na Boże Narodzenie. Przygotowywana jest ze specjalnego rodzaju piernika, migdałów, rodzynek, suszonych śliwek, suszonych moreli, gruszek, suszonych fig, suszonych daktyli, orzechów laskowych i dużej ilości ciemnego piwa, w którym moczy się składniki.
W zasadzie tutaj skład się różni. Jedni dodają coś jeszcze, inni nie. Jedni używają piwa, inni nie.
2
@NeroTFP i oczywiście
0
@TheNekro94 Mieszkam na Śląsku całe życie i nie mam pojęcia co to moczka :o
3
@lampa16 bo kolega pewnie z Sosnowca...
0
@Bobo25 Dokładnie. Ewentualnie z Dąbrowy Górniczej. To nie Śląsk, tylko Zagłębie ;P
1
@zadafcb coś pięknego.
1
@NeroTFP ja mieszkam na śląsku i my moczki z skladnikiem ciemnego piwa nie robimy.
1
@NeroTFP na śląsku jeszcze masz tzw Siemieniotke czyli zupe z konopii u nas sie to je zamiast barszczu z uszkami.
0
@Tomek54321 Moja mama też robi bez ciemnego piwa tylko według swojego przepisu.
0
@NeroTFP moja tez wlasnie wedlug swojego przepisu dlatego sie zdziwilem jak napisales o ciemnym piwie
0
@Bobo25 Widzę, że się nie polubimy skoro takie obelgi na forum w moją stronę :p Mieszkam i pochodzę z Zabrza
0
@lampa16 bardzo nad tym ubolewam ;)