- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 679 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 679 Culés
0
Wczoraj pisałem o Korverze. Tutaj lista zawodników, którzy jeszcze nie mają klubu. Są nazwiska, które mogą bardzo pomóc w wale o mistrzostwo. :)
https://probasket.pl/nba-zaskakujace-ilu-dobrych-zawodnikow-jest-bez-klubu/
0
@student97r
o ile się znam a się nie znam:)
ale nawet takiemu laikowi jak mi dużo mówią nazwiska Isaiah Thomas - jesli to ten co gral kiedyś w Celtics, jj Barea, jeremy lin, sefolosha, taj gibson, paul gasol, jordan bell
1
@student97r Jeremy Lin swego czasu był jakimś odkryciem NY Knicks,jak dobrze pamiętam, ale widzę że chwilowy wystrzał był chyba?;)
1
@lucca87 Tak, to ten Thomas. Chociaż po transferze do Cavaliers to zupełnie inny zawodnik niestety. Jest sporo ciekawych nazwisk. Nie wszystkie drużyny mają wolne miejsca, być może przed samymi play offami Ci zawodnicy znajdą drużynę. :)
@Barca1992 Lin ostatnio grał w Chinach, teraz znowu chce spróbować w NBA. Ogólnie patrząc na średnie punktowe nie jest najgorzej. :)
0
@student97r
w Celtics był wymiataczem - wtedy chyba nawet miał którymś sezonie średnią powyżej 25 pkt na mecz, coś kojarzę że chyba później gdzieś miała jakąś poważną kontuzję
coś kojarzę może źle że chyba nasz Pique go lubi
a ilu zawodników może być w zespole?
1
@student97r Zastanawia mnie Roberson. To był jeden z najlepszych obrońców obwodowych w lidze i ciekawi mnie czy dostanie jeszcze szansę w lidze. Trochę się czasy zmieniły i teraz trzeba potrafić rzucać, a Andre miał z tym problemy.
0
@lucca87 Piętnastu. :)
0
@BartqRKO Pamiętam, że jego lubili faulować, bo był beznadziejny w rzutach wolnych. Miał poważną kontuzję, bo wcześniej był świetnym obrońcą. Zobaczymy czy ktoś się skusi.