La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

konto usunięte

0

Wczoraj pisałem o Korverze. Tutaj lista zawodników, którzy jeszcze nie mają klubu. Są nazwiska, które mogą bardzo pomóc w wale o mistrzostwo. :)
https://probasket.pl/nba-zaskakujace-ilu-dobrych-zawodnikow-jest-bez-klubu/

0

@student97r
o ile się znam a się nie znam:)

ale nawet takiemu laikowi jak mi dużo mówią nazwiska Isaiah Thomas - jesli to ten co gral kiedyś w Celtics, jj Barea, jeremy lin, sefolosha, taj gibson, paul gasol, jordan bell

konto usunięte

1

@student97r Jeremy Lin swego czasu był jakimś odkryciem NY Knicks,jak dobrze pamiętam, ale widzę że chwilowy wystrzał był chyba?;)

konto usunięte

1

@lucca87 Tak, to ten Thomas. Chociaż po transferze do Cavaliers to zupełnie inny zawodnik niestety. Jest sporo ciekawych nazwisk. Nie wszystkie drużyny mają wolne miejsca, być może przed samymi play offami Ci zawodnicy znajdą drużynę. :)
@Barca1992 Lin ostatnio grał w Chinach, teraz znowu chce spróbować w NBA. Ogólnie patrząc na średnie punktowe nie jest najgorzej. :)

0

@student97r
w Celtics był wymiataczem - wtedy chyba nawet miał którymś sezonie średnią powyżej 25 pkt na mecz, coś kojarzę że chyba później gdzieś miała jakąś poważną kontuzję

coś kojarzę może źle że chyba nasz Pique go lubi



a ilu zawodników może być w zespole?

konto usunięte

1

@student97r Zastanawia mnie Roberson. To był jeden z najlepszych obrońców obwodowych w lidze i ciekawi mnie czy dostanie jeszcze szansę w lidze. Trochę się czasy zmieniły i teraz trzeba potrafić rzucać, a Andre miał z tym problemy.

konto usunięte

0

@lucca87 Piętnastu. :)

konto usunięte

0

@BartqRKO Pamiętam, że jego lubili faulować, bo był beznadziejny w rzutach wolnych. Miał poważną kontuzję, bo wcześniej był świetnym obrońcą. Zobaczymy czy ktoś się skusi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?