- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
0
Pedri na 10 to szef, nawet na Pivocie daje radę, najgorzej wygląda na skrzydle. Szkoda tych nieprzemyślanych transferów, ale gdyby jakimś cudem udało się sprzedać Griezmanna i Coutinho, a w to miejsce ściągnąć Haalanda i Depaya to bardzo chętnie zobaczyłbym Xaviego na ławce w przyszłym sezonie i 4-3-3 gdzie pomoc to FDJ - Puig Pedri, a Atak Fati - Haaland - Leo/Dembele
0
@messi564 To nie było 4-2-3-1, a bardziej 4-3-3 z zagęszczeniem pola karnego, albo jak kto woli 4-4-2 w rombie. Frenkie był taką '10', która wymieniała się pozycją z Leo, może nawet '8', a przez tą wymianę zbiegał na 9. Mamy zagęszczone pole karne dzięki temu, Leo z Pedrim przed 16 metrem bramki, do tego między liniami Martin i Griezmann, którzy rozgrywają z bocznymi. Trochę bardziej zagęszczone pole karne, ale to za mało, potrzeba ruchu przy autobusach i w atakach stania bardziej twarzą do bramki, zamiast plecami. Pedri dla odmiany bardziej '8'.
0
@Rewolucja123 Jak byś sprawił, żeby przy autobusach grać przodem do bramki?
0
@Beztroskii wspomniałem, ruch bez piłki będzie ważny i ten, który otrzyma piłkę, to nie może jej przyjmować będąc tyłem do bramki, chyba że gramy wszystko na strzały z 16-20 metra. Ale ja się nie znam, aż tak głęboko. Uważam, że trójka w polu karnym by robiła kolegom na 16 metrze wystarczająco dużo pola i mielibyśmy jakieś szanse. Do tego rozciąganie do bocznych obrońców... Jest wiele możliwości, ale jak mówiłem, nie znam się na tym, aż tak, że powiem dokładnie jak można to zrobić. Uważam jedynie, że ruch bez piłki jest kluczowy.
0
@messi564 Przecież kupno Depaya to podobne pudło jak z tymi których chcesz sprzedać on też to taka pół-10 największy plus to jego cena.