La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

6

Przecież teraz teraz ludzie będą walili tłumnie do galerii handlowych i dopiero się będą tłoczyć tak jak było we Wszystkich Świętych.... Przecież Oni tam w ogóle nie używają mózgu...

1

@IronSanHybrid Spokojnie będą organizowane domówki, hotele przerobi się na powierzchnię magazynowe, a stoki na parki. Nie ma prawa, którego nie dałoby się obejść.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid no będą walic i co niby czeka nas jakiś dramatyczny wzrost zakażeń,tqk jak przy protestach?;)

0

@IronSanHybrid To mniej więcej ten sam poziom absurdu co robienie ferii dla wszystkich w jednym terminie żeby uniknąć tłoku :D

1

@Barca1992 Tu nie chodzi o to czy będzie czy nie, ale o brak logiki rządu. Według nich tłok = więcej zakażeń, a więc swoim działaniem sami sobie zaprzeczają.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid kolego brak logiku rządu to my mamy od początku pandemii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?