La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

5

Wg sport.pl Ronaldo miał focha, że nie wygrał. Nie dość, że znalazł się tam tylko za nazwisko, to jeszcze sfrustrowany jest, że nie wygrał. Siostra CR pewnie już grzeje Instagrama

6

@barcelonaLM No znalazł się tam słuszniej niż Messi za ten rok, także tego :D

8

@Bykunn Słuszniej za co? Messi wykręcił double-double, zaszedł dalej w LM, miał większy wpływ na zespół niż CR (Dybala wygrał MVP Serie A).
Chociaż i tak uważam, że Messi i Ronaldo nie powinni być w tej trójce

11

@barcelonaLM 42 gole w 43 meczach w roku dla kadry i klubu (39 goli w 37 meczach dla samego Juve) i mistrzostwo Wloch przy zerowej ilosci trofeow Barcelony, wiec chyba jak strzela ponad 50 procent wszystkich goli Juve, to jakies znaczenie mial.
Tam nawet nie bylo drugiej dwucyfrowki bodajze.

Kogo obchodzi kto dalej zaszedl w LM, gdzie roznica jest jedna faza i brak lania od Bayernu 2-8?

0

@barcelonaLM wg mnie Kimmich powinien być wysoko.

11

@barcelonaLM Ronaldo strzelił więcej bramek i więcej wygrał z zespołem. Apeluję o nie bycie fanboyem. Obaj nie powinni się tu znaleźć, ale Ronaldo do końca ściga się z Lewym o najwięcej goli w roku kalendarzowym podczas gdy Messi po prostu nie ma twardych danych.

0

@barcelonaLM zaraz wrzuci fotkę, że Robert klęczy przed nim i opisze to: kiedy mój brachol to goat a Ty jesteś tylko smierdzacym polaczkiem głosującym na PiS.

0

@Bykunn @barcelonaLM Apeluje o nie Pierdzielenie głupot. To jest plebiscyt indywidualny ano drużynowy. Po za tym jak można być najlepszym na świecie, kiedy nie jesteś nawet w swoim zespole najlepszy:) ?

5

@PatrykBarca No to krótka piłka Ronaldo w tym roku indywidualnie strzelił prawie 2x więcej bramek od Messiego -.- A już mówienie, że nie był najlepszym graczem Juve podczas gdy strzelił połowę ich bramek, jest dość nierozsądne

0

@Bykunn Znaczy to nie ja wybieralem Dybale. A futbol to nie tylko bramki. Już tam nie chce mówić jaki % to karne i ze asyst tyle co kot naplakal. A mistrzostwo z Juve to wielki wyczyn. Pogratulować osiągnięcia bo dawno nie wygrali. Ciekawe tylko czemu to Juve lepiej gralo bez niego...

konto usunięte

1

@Bykunn sprawdź lepiej asysty bo chyba o nich zapomniałeś :P

1

@Explode 7 w roku kalendarzowym to raczej nie jest zly wynik gdzie taki Lewy ma dwie asysty bodajze. I tak jak Lewy to inna pozycja i charakterystyka (nie oczekuje od niego asyst), tak rola Ronaldo jest inna niz Messiego.

Poza tym, popatrz jak Ronaldo gra w Juve - nie cofa sie po kazda pilke i nie wymusza, by wszystko szlo przez niego tylko wie, ze lepiej jest dla niego, by byl na koncu akcji.

Messi probuje robic wszystko, ale z wiekiem wszystkiego sie robic nie da i dlatego Barca tak rozklada nogi w LM.

@PatrykBarca Juve potracilo wiekszosc punktow, gdy Ronaldo nie bylo w tym sezonie, wiec jakos nie widze by ci pilkarze potrafili grac bez niego.

konto usunięte

2

@YoNoEntiendoNada no tylko że chłop patrzy tylko na statystyki strzeleckie a to nagroda dla najlepszego piłkarza, czyli patrzymy na każdy aspekt nie tylko gole, druga sprawa pisze że Messi ma 2x mniej goli owszem ale za to Ronaldo ma 3x mniej asyst od Messiego. Co nie zmienia faktu że ich nie powinno być w tej trójce.

2

@Explode No byc moze nie powinno, jedynie wygrana Lewego jest niepodwazalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?