- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
4
W Anglii pewnie Lockdown 3, stawiam ze dopóki te mloty nie skumaja ze trzeba z tym wirusem normalnie żyć, to stawiam ze na koniec 2021 będziemy mieli już około Lockdown 12
5
@ObiektywnyKibic121 dopóki ludzie nie skumają,że rząd ich dyma w imię swoich interesów,to do tego czasu będą różne lockdowny;)
3
@ObiektywnyKibic121 no tak nad opanowaniem pandemii głowią się największe mózgi świata w danej dziedzinie, a wystarczyłoby wejść na la ramble i recepta gotowa.
1
@chosenone
Te fajne te mózgi, jak już prawie rok sie pierdziela z wirusem o śmiertelności mniej niż 1% a nie ma żadnej, powtarzam żadnej poprawy :). Ludzie nie maja mózgów i łykają wszystko jak pelikany.
1
@Barca1992
Czyli lockdowny będą jeszcze przez bardzo długi czas, bo w tych czasach ludzie nie maja mózgów.
3
@ObiektywnyKibic121 jeśli będziesz miał jakieś poważne problemy ze zdrowiem to tylko nie idź do lekarza albo szpitala, lecz się według własnego widzimisię i swojego potężnego mózgu.
0
@ObiektywnyKibic121 dokładnie ludzie są zajęci gówno aferkami i władza z tego korzysta;). Przykład z Polski nasz wzruszyła tylko sprawa aborcji,chu w ograniczenie praw obywatelskich;)
2
@chosenone
Ludzie co maja poważny problem ze zdrowiem nie mogą iść do lekarza, bo ich nie przyjmują i musza czekać. Sam chce być lekarzem i uwierz mi ze są 5 razy a nawet 10 razy gorsze choroby/schorzenia urazy niż Covid, a przez covid ludzie nie dostaja pomocy. W Anglii już czekam 4 miesiące na wizytę u dentysty, a nawet nie mogę wejsc do przychodzi bo Covid, a jak dzwonisz tam to przez 50 minut nikt nie odbiera
1
@Barca1992
Szkoda gadać byku, w tych czasach niby taka wielka wiedza, wielka technologia, a jest gorzej niż było kiedyś. Ludzie sobie mogą protestować, przestrzegać zasad higieny, trzymać ten social distance, ale jeżeli rząd sobie wymyśli coś to i tak nikt nic z tym nie zrobi.
0
@ObiektywnyKibic121 ale co ma do tej dyskusji twoje wyczekiwanie na lekarza. Ja się śmieje z tego, że według ciebie jest taka prosta recepta na sprawę z którą nie może poradzić sobie cały świat. Jeśli będziesz myślał tak prostolinijnie to możesz mieć problem żeby zostać lekarzem.
0
@chosenone sorry że się wtrącam,ale twój wpis też jest trochę bezsensu,uważasz byśmy akceptowali wszystko co rząd wprowadza,bo być może będziemy kiedyś bardzo chorzy,ok zamknę się w domu stracę pracę dochód,zachoruje to i tak zostanę bez pomocy lekarza,bo kaski brak;)
1
@chosenone
No oczywiście ze będę miał problem bo przez wielka pandemie nawet praktycznie nie mam nauki xD. Sugeruje Ci żebyś nie wychodził z domu już wogole, nawet do sklepu nie wychodź bo możesz siebie albo kogos zarazić wirusem który ta osoba najprawdopodobniej przejdzie go bez objawowo. Jedna wielka żenada :)
0
@Barca1992
Byku nie ma co sie wtrącać bo przez takich ludzi jak ten pan, rząd później robi w Polsce ludzi jak robi, bo większość łyka wszystko jak się da. A Kaczyński włącza telewizje, sprawdza swoje konto i się śmieje z ludzi.
0
@Barca1992 a czy ja powiedziałem, że popieram to co nasz rząd robi? uważam, że to co wprowadzili teraz to jedna wielka bzdura, nasi to w żadnym momencie pandemii nie mieli planu i działają tylko pod publiczkę
0
@chosenone
Ale dlaczego to bzdura? Przecież bardzo dobrze robią, żeby zaniżyć przypadki wirusa, chcesz żeby rosło cały czas i żebyś się zaraził?
0
@ObiektywnyKibic121 hehe widzę, że brak argumentów jak zwykle skutkuję używaniem bzdurnej hiperboli jakby mi o to chodziło. Strzelasz ślepakami po omacku i to są te twoje niezwykłe rozwiązania trudnych sytuacji.
0
@ObiektywnyKibic121 bzdura bo mamy na horyzoncie szczepienie, a według oficjalnych (powtarzam oficjalnych) liczb mamy sytuacje względnie opanowaną. Więc jeśli w styczniu lutym wyszczepimy służby i osoby z grup ryzyka pandemia nie tyle wyhamuje co po prostu odciążymy szpitale bo reszta która się nie zaszczepi do tego momentu w znacznej większości przechodzić będzie bezobjawowo. Lockdown przy 30tys dziennych objawowych przypadków popierałem.
0
@chosenone
Zobaczymy jaka będzie ta szczepionka, szczepionkę robi się przeważnie przez dłuższy czas, a tutaj nagle błyskawicznie 6 miesięcy i już jest. Już widziałem przypadki jak ludzie umarli po wziecu szczepionki, a ostatnio tez filmik był jak osoba przyjęła szczepionkę, 5 minut później dawała wywiad i zemdlała... ja tam obstawiam ze duża ilość osób się nie zaszczepi, chyba ze rządy wprowadza coś w stylu, bez szczepienia nie możesz robić tego i tego.
0
@ObiektywnyKibic121 tak tak ludzie umierali po szczepionkach. Ciekawe gdzie ty ta medycynę robisz.
0
@chosenone
Wybacz źle napisalem, zmarli przy pracy nad szczepionka covid-19,