La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

15

https://x.com/oocTTnastolatki/status/1339940315873107972

To niezłe 4 razy więcej :D to niezłe Euro :D

1

@DonMatteo901 facepalm

konto usunięte

5

@DonMatteo901 o matko i Julko:D

konto usunięte

1

@DonMatteo901 Inteligencją ta Pani nie grzeszy.

konto usunięte

5

@DonMatteo901 Ja tam płacę srebrnikami, za które Judasz sprzedał Jezusa i sobie chwalę. Dobrze kurs stoi.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 ona twierdzi, że jakbyśmy weszli do strefy Euro to momentalnie byśmy zaczeli zarabiac 2k euro zamiast 2k zł? XD
Pozatym w Niemczech wypłaty oscylują w granicach 1,5k a w Polsce jak ktoś chce bez problemu znajdzie prace za 3-3,5 k. Do Niemiec nie opłaca się jeździć pracować

0

@SiSenior zaraz za 10 tys.

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 jak ktoś chce bedzie tyle zarabiać, wystarczy mieć trochę oleju w głowie, chcieć coś robić a nie przezucac elementy z miejsca na miejsce w fabryce. Pracy jest mnóstwo, tylko ludzie idana łatwiznę. To wina ludzi, nie systemu.

0

@DonMatteo901 Ten Kaczyński to jest naprawdę straszny człowiek, zamiast zmienić walutę i dać zarabiać 4x więcej to nadal się kisimy z tym złotym.

0

@SiSenior Nie opłaca się? W moim zawodzie jest dosłownie tak, że zamiast 3K zł dostanę 3K euro, nie wspominając o przestrzeganiu prawa pracy i o niebo lepszych warunkach pracy i rozwoju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?