La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 569 Culés

konto usunięte

1

Podsumowując (wybrani piłkarze):

- Mingueza jest za słaby na nasz klub. Mimo to uważam, że dobrze że zastąpił Lengleta. Młody mam wrażenie daje z siebie wszystko, po prostu brakuje mu talentu. Wolę błąd żółtodzioba, który zostawia serce na boisku niż durny faul Lengleta jakby miał 15 IQ. Wychodzimy piłkarsko na zero, ale człowiek się mniej denerwuje.

- Griezmann powinien odejść. Mam w nosie jego odwracanie uwagi rywala, dla mnie może sobie nawet żonglować kokosami, ale jak dostaje piłkę w polu karnym to ma oddać do cholery celny strzał na bramkę. Ta sztuka go od września przerasta.

- Braith - podobnie jak Mingueza choć uważam, że na rezerwowego w pierwszym zespole się nadaje. Brak mu talentu, ale jest ambitny, wybiegany, wszędobylski. Daje z siebie wszystko - o więcej go nie proszę.

Messi - schematyczne bieganie w poprzek szukając luki by uderzyć z lewej, straty i betonowe nogi praktycznie od początku spotkania. Dobrze ktoś dzisiaj napisał, że temat pressingu Messiego jest "już przegrany". O wolnych nie wspomnę. Mam nadzieje, że Laporta go nie przekona do pozostania.

Araujo - chłop mi się podoba. Nie wiem czy da radę być podstawowym stoperem, ale jako 3-4 stoper na pewno jest to w jego zasięgu.

Busquets - dla mnie akcja w około 25 minucie to powinna być ławka do końca sezonu. Co z tego, że jego głowa działa szybciej niż innych skoro z nogami jest odwrotnie.

De Jong - fajnie, że młody późno, bo późno, ale powoli zaczyna odpalać.


0

@masq Nic o Coutinho?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?