La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

7

2

@IronSanHybrid co za typy lol XD

2

@IronSanHybrid Bezczelne, zeby tak odpisywac ludziom, ktorym za 60 dolcow wcisneli ubrana w szaty futurystycznej hybrydy GTA 6 i Mass Effecta zwykla GTA III.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada A co jest złego w samej idei, hybrydy GTA i Masa Effecta ?

1

@koziar W idei nic, ale w wykonaniu już tak :D Mass Effect piękna gra :>

2

@koziar Sama idea jest super.

To?



To nie jest super, zeby 5 lat klamac, co wyjdzie. Idea hybrydy bylaby swietna, ale to jest GTA 3 w przyszlosci jesli chodzi o miasto. Tlumow nie ma, same glitche, budynki puste/niedostepne.

Ja wiem, ze na PC grafa okej, ale bugow masa, do tego na RTXOne nawet ludzie sie mecza by miec 60fps.

60 dolcow za nieskonczona gre - a w wypadku konsol, zupelnie inna gre niz to, co pokazywali. GTA 5 ma chyba 6-7 lat juz, a zjada CP2077 na poprzedniej generacji konsol. Smiech.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada No cóż. Moje oczekiwania wobec Cyberpunka to bardziej Wiedźmin w wielkim mieście. W GTA V grałem parę godzin i jak każda część GTA mnie znudziła. Nie bronię CDP. Należy ich krytykować. Ale porównujesz wersję (GTA V), na ulepszenie której twórcy mieli 7 lat i grę, którą wydano w pośpiechu tydzień temu. Pamiętam, że w 2013 na PS3 gracze też nie byli zachwyceni (delikatnie mówiąc).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?