- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
0
Jest tu ktoś kto oglądał Zadzwoń do Saula? Z każdym sezonem jest coraz lepiej? Bo jestem pod koniec 1 sezonu, szału nie ma, ale nudy w sumie też nie, jest ok.
6
@ranger3120 Ten serial jest świetny. A czym dalej w las tym lepiej i coraz więcej postaci z Breaking Bad. Ale nie nastawiaj się akcje. W tym serialu trzeba docenić inne walory. Świetny scenariusz, bezbłędna gra aktorska, super klimat.
1
@ranger3120 jako, ze jest to serial opowiadający o losach Saula przed wydarzeniami w BB, to fabuła jest w takim tez stylu. Raz jest ciekawiej, żeby zaraz było trochę spokoju i znowu lepiej. BB uwielbiam. BCS oglądałem do połowy 3 sezonu i przestałem. Pewnie wznowie jak wypuszcza ostatni, 6 sezon, żeby wszystko obejrzeć za jednym zamachem. Sporo osób uważa BCS za lepszy serial od BB, ale dla moim zdaniem jednak BCS nie jest tsk dobre jak BB
2
@DaPi BCS jest dużo spokojniejszym serialem od BB i dopiero w ostatnich sezonach zaczyna się więcej dziać. W BB akcja toczyła się non stop (oprócz odcinka - Mucha :D - na którego notabene wielu ludzi narzeka (bo właśnie nic się nie dzieje), ale ma on wiele smaczków i tylko nieliczni potrafią go docenić). Ale oba seriale są cudowne, moje ulubione :)
0
@ranger3120 Z każdym sezonem coraz więcej nowych postaci na których skupia się fabuła, a co za tym idzie więcej przygód. Po paru pierwszych odcinkach myślałem że będę się nudził, ale nic bardziej mylnego, to tylko przystawka przed daniem głównym jakim są kolejne sezony. Na pewno mniej akcji w porównaniu do Breaking Bad, ale za to dużo więcej ciekawych intryg, zwłaszcza prawniczych :P
1
@Mario96w z ciekawości, Saul będzie miał jakiś romansik z tą prawniczką? :D
0
@ranger3120 Dowiesz się w swoim czasie.. Ale skoro tak perfidnie prosisz o spoiler to tak xD
1
@Mario96w tylko tyle, żadnych szczegółów, widać, ze się maja ku sobie już po pierwszych odcinkach :D
0
@ranger3120 Chciałbym mieć taką panią Wexler :P
0
@Mario96w dobra, dowiem się w swoim czasie :D
0
@ranger3120 Najlepszy serial świata