- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
3
Biało-czerwonych czeka bardzo intensywny czas. Już w trakcie świąt będą musieli wyruszyć do Oberstdorfu, gdzie odbędzie się pierwszy konkurs 69. TCS. – Ze świąt został wam tylko wigilijny wieczór i pierwszy dzień. W drugi dzień wyjeżdżamy o 5 rano na Turniej Czterech Skoczni – poinformowano kadrę Michala Doleżala. Co prawda kwalifikacje zaplanowano na 28 grudnia, ale na miejscu trzeba być dzień wcześniej, by przejść obowiązkowe testy na koronawirusa.
Testy – to słowo klucz w planie kadry. Polacy przebadać muszą się przed przekroczeniem niemieckiej granicy, bo gospodarze pierwszej części turnieju zapowiedzieli wyrywkowe kontrole dla osób przedostających się na teren Niemiec. Aby wjechać, będzie trzeba "wylegitymować się" negatywnym wynikiem testu na koronawirusa.
– To trudna sytuacja. Organizatorzy chyba nie do końca wzięli pod uwagę sytuację, że w różnych krajach są różne obostrzenia związane z koronawirusem. Nic ich nie obchodzi, mamy przyjechać z negatywnymi testami – powiedział dla "SkaczemyPL" Adam Małysz.
0
@Criss18Barca A jutro jeszcze Mistrzostwa Polski w Wiśle :)
0
@kibicsportu 8ms jutro w Wiśle powodzenia :)
0
@Criss18Barca W czasie konkursu 5 m/s, a ma wiać z korzystnego kierunku, tam gdzie są siatki.
W zasadzie identyczna sytuacja jak na Pucharze Świata 4 tygodnie temu. Praktycznie ten sam wiatr i kierunek.
0
@kibicsportu Jednak to są Mistrzostwa Polski i jak warunki nie będą korzystne to po zawodach , nie będą ryzykować. Na acuweather które ma najlepsze prognozy pokazuje jutro 26 kmh co wynosi ponad 7ms.
0
@Criss18Barca Najpierw miały być w Zakopanem te mistrzostwa i je przenieśli do Wisły, a szkoda, bo w Zakopanem dużo mniej ma wiać. :/
Liczyłem, że jeszcze nasi oddadzą jakieś skoki przed TCS. Szczególnie Kamil, aby złapał jeszcze większy luz w skokach, a tak to mała szansa. Ale jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo.