La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1242 Culés

0

Przesłuchali juz caly album Eminema?
Jak wrażenia?
Dla mnie najlepsze numery to ;
- Alfreads Theme
- Tone Deaf
- Gnat

1

@zmiter912576 najgorsze w tych albumach Eminema w ostatnich latach jest to, że on cały czas rapuje o tym samym. Już teraz Mozna stwierdzić, że na następnym albumie będzie kilka piosenek o toksycznym związku, o jego ojcu, którego nienawidzi oraz o tym, że ludzie go hejtuja za słabe albumy i czegokolwiek by nie zrobił muzycznie to będzie źle. Ja tam byłem jego fanem kiedyś ale tych nowych albumów ciężko się słucha. Jeszcze gdyby bity były przyjemne do słuchania to dałoby się to wytrzymać, ale też mam wrażenie że z bitami się Em zatrzymał w latach 2000 i nikt mu nie chce powiedzieć, że to jest już słabe po prostu.

0

@tomcias10 Ja śledzę Ema od niepamiętnych czasów, wszyscy wokół mowia ze Eminem zawsze wybiera najgorsze bity. Ale o czym on ma rapowac jesli robi to juz tyle ile Buffon na bramce przesiedzial? Bawi sie flow, a punche skleja z taka łatwością ze bania mala. Nie szukałbym juz przekazu w jego nutach a po prostu delektował sie gra słowna :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?