La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

konto usunięte

3

Czemu nie ma Puiga? Żenada. Jakiś Mingueza sabotażysta czy Brejwhart co nic nie daje.

1

@VenoM Łeeee, gdzie jest pucz. Kołman ty gupku!

2

@VenoM Bo tutaj potrzeba będzie dobrze bronić, a my oprócz baboli mamy też wyrwę w środku, Puig dobrze się nie ustawia. Lepiej wygląda w pressingu i bezpośrednim odbiorze, a takiego pressingu nie mamy.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 W sumie Lenglet, Mingueza i Pjanic to kozaki w obronie. Przekonałeś mnie.

1

@VenoM dalej nie wiesz o co chodzi? Chodzi o ustawianie się. Każdemu zdarzają się błędy w przyjęciu. U Pjanicia podanie ostatnio jest problemem, ale ustawia się dobrze. Lenglet zobaczymy, po odpoczynku jest, a Mingueza jak Araujo, młody, potrzebuje czasu.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 A Puig młody, potrzebuje minut, bo jak gra to jeden z najlepszych na boisku.

0

@VenoM Czyli dalej nie rozumiesz.

1

@VenoM minuty mógł mieć, ale w innym klubie na wypożyczeniu, ale wolał zostać wiedząc że za dużo nie pogra.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Ty do końca sezonu będziesz o tym samym bredził. Chyba nic nie rozumiesz.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 I tu beka z trenera. Na siłę chce mu pokazać, że nie zagra, mimo iż jest jednym z najlepszych jak gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?