La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

0

Ogólnie Stanowski zachowal sie jak cipka. Jednak ten mem to złoto.

(gothic)

https://www.facebook.com/465219830249959/posts/3252062288232352/?sfnsn=mo

7

@koksik2700 Czy ja wiem czy jak cipka, ma takiego idiote jak Najman więc robi z niego jaja, korzysta można powiedzieć ;p

0

@vangoor dobre. xD

0

@Kondziubarca moim zdaniem jak cipa. Kazdy niech sobie ocenia jak chce pod tym względem. Dla mnie to zadne tlumaczenie.

8

@koksik2700 czy jeżeli tłumaczysz debilowi 10 razy, że nie zniżysz się do jego poziomu i nie będziesz się z nim bił na parkingu, a potem dla żartu mówisz o sparingu na parkingu i ten sam debil tam na poważnie przyjeżdża, to nie widzę w tym zachowaniu nic więcej niż dobre poczucie humoru i wykorzystanie niewielkiej ilości IQ oponenta.

3

@koksik2700 Widzę, że ty byłbyś Najmanem w tej sytuacji ;D To dawaj na solówkę przy garażach do Białego, Koksik. Będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?