La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

1

Jak ja nieznosze Getafe. Ich football kojarzy mi się z prymitywnym Włoskim Stylem z lat 80 i 90. Wyrachowany, prymitywny, minimalistyczny i prowokujący. Nawet od takiego Nyoma wolę Ramosa czy Casemiro :D

2

@Coutinho007 Już wolę oglądać to niżeli biegające pipeczki po boisku, które padają od byle muśnięcia.

1

@4drian0 Ja nie trawie takich i takich co grają w Getafe.

1

@4drian0 Chiciaż patrząc na takiego Nyoma to on i wali symulki i jest prowokatorem i boiskowym chamem.

2

@Coutinho007 Nyom to śmieć, jakich mało.

1

@Tomek_TF Najbardziej znienawidzony przezmnie gracz w La Liga. Nawet Ramosa czy Casemiro i Carvajala razem wziętych tak nie niecierpię jak tego gościa, jeszcze tam jest Damian Suarez, którego też mega nie trawie. Spadek ich to było by chyba wieksze święto niż spadek Espanyolu, jak najmniej takich zespołów w La Liga..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?