La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

konto usunięte

33

El Pistolero w szczycie formy... Najlepszy strzelec ligi, najlepszy asystent ligi, europejski złoty but ex aequo z Cristiano Ronaldo, żaden gol Suareza w tamtym sezonie nie padł z rzutu karnego, granie zaczął dopiero od 6. kolejki. Totalnie przeżuta i wypluta Premier League. 43 G+A w 33 meczach. Ta liga była dla niego zbyt łatwa. Ach!


5

@Yosemite Ależ to był dzik z parciem na bramkę.

konto usunięte

2

@Yosemite w tym sezonie 10 goli Gerrard zapakował z karnego, szkoda, że nie oddał przynajmniej z 5 karnych Suarezowi gdy było wiadomo, że Suarez będzie szedł na króla strzelców i po potencjalny rekord goli w Premier league.

konto usunięte

0

Lecz sam szczyt formy uważam, że Suarez miał w sezonach 15/16 i 16/17.

2

@Yosemite
To był kapitalny piłkarz, mógł sam wygrać mecz. Teraz niestety mam wrazenie ze jego każdy sprint to zaraz się przewróci.

konto usunięte

1

@Yosemite Słynny poker z Norwich City


konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Podobnie do Griezmana za którego Barca rok temu zapłaciła 120 mln.

0

@Max112
Raczej nie, Griezmann bez pomocy kolegów nie strzeli gola. Nie zrobi jak to się mowi czegoś z niczego ;)

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Raczej chodziło mi o te sprinty Griezmana, których nie ma.

0

@Max112
A to się zgadzam, niestety Griezmann to dla mnie porazka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?