- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 545 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 545 Culés
5
Fajnie jakby 6 stycznia na tej grafice pojawiły się kolejne koszulki. ;)
https://mobile.twitter.com/Bucholz_Adam/status/1343247516050059266
2
@pawelfcb2010 Stoch fajny miał ten TCS 17/18 :D i te 1-nki u Adama :)
A oprócz tego to Żyła ze zwycięstwem i nawet z tym nie handlujcie.
3
@MesQueUnClub96 Adam wtedy nie tylko wygrał wszystkie kwalifikacje ale też każdy pojedynczy trening.
2
@Janiama ale w konkursach (w Niemczech) gorzej było :D chociaż Małysz skakał tak daleko, że ciężko było wylądować ładnie i nie miał tych punktów :)
2
@pawelfcb2010 Turniej Czterech Skoczni ma coś w sobie. Pamiętam, jak w szkole na lekcjach historii na telefonie się oglądało. :D Oby w tym roku do przodu!
1
@Witekk10 serio oglądaliście? Chciałbym mieć takie lekcje historii.
Tą autokorektę bym pobił.
2
@Witekk10 Zawsze się spieszyłem do domu ze szkoły na konkurs w Innsbrucku, gdy ten odbywał się w środku tygodnia.
Ten termin zaraz po świętach, tradycyjne konkursy 1 stycznia w Ga-Pa i 6 stycznia w Bischofshofen, rywalizacja w parach. Zdecydowanie TCS ma w sobie coś wyjątkowego.
1
@MesQueUnClub96 Z kolegą, pod koniec lekcji. Nauczycielka wiedziała, ale już pozwoliła, bo mówiłem, że Polak walczy o tytuł. :D
2
@pawelfcb2010 Też nie zapomnę, jak miałem kurs na prawo jazdy i podczas jednej z jazd zjechaliśmy szybciej z miasta, bo sam instruktor był fanem skoków i musiał obejrzeć konkurs. Szybki powrót do bursy, pakowanko rzeczy do torby, z włączoną transmisją na telefonie, a potem kibicowanie w busie w drodze powrotnej do domu. :D
Czasami też z bursy nie szło się na lekcje, tylko zostawało w pokoju, pod kołderką z laptopem i odhaczało jeden z czterech konkursów. :D
1
@Witekk10 to chyba to niedawno było :D
1
@MesQueUnClub96 2017 ;)
1
@Witekk10 Innsbruck? Łe to słaby konkurs wtedy był, przynajmniej Kraft został skasowany z walki.