La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

3

Do tej pory jeżeli zawodnik był chory na koronawirusa i stwierdzono to na zawodach to cały zespół nie mógł skakać. Inaczej kiedy federacja w swoim państwie stwierdziła zakażenie to wtedy nie leciał na zawody tylko chory zawodnik. Ciekawe czy w tym przypadku będą podobne restrykcje, jeżeli tak to mamy po zawodach.

konto usunięte

1

@Janiama Nie masz racji. Austriacy w Niżnym Tagile wycofali zawodników z negatywnym wynikiem z własnej woli. W Kuusamo chyba było podobnie, ale nie jestem pewien.

0

@pawelfcb2010 Dokładnie.
FIS nie zakazuje startowania w zawodach, jeśli ktoś z reprezentacji jest zakażony, to jest decyzja danej reprezentacji.
Zobaczymy co zadecyduje Niemiecki sanepid..

konto usunięte

0

@pawelfcb2010 Nie prawda, do tej pory jeżeli na zawodach był koronawirus to cały zespół leciał. W Planicy jak w czeskiej ekipie ktoś był chory to zawodnicy nie skakali i tak samo było ze Szwajcarami.

konto usunięte

0

@Janiama Leciał bo zespół podejmował taką decyzję. Wyjątkiem są właśnie Szwajcarzy w Planicy.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@pawelfcb2010 W Ruce Sakala miał koronę i cały zespół nie skakał

konto usunięte

1

@Janiama Ale czy rozumiesz to, że to zespół podejmował taką decyzję? U nas, na TCS nikt takiej decyzji nie podejmie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?