- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1832 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1832 Culés
1
Szkoda, że Kot a nie Wolny. Jakub w lepszej formie chyba. Może na GaPa zamieni ich trener.
Generalnie mamy w gazie kilku skoczków i regularnie 5-6 w drugiej serii powinniśmy mieć.
Wiadomo: Stoch, Żyła, Kubacki, Stękała i oprócz nich naprawdę dobrze skaczą też Zniszczoł oraz Murańka. No i w PK Wolny bardzo dobrze sobie radzi. Mamy takich 8 zawodników, którzy godnie mogą nas reprezentować :)
0
@michal26 jest jeszcze wąsek który jest dość regularny
0
@Xxxbarca4ever ale to jest poziom niższy niż wszyscy wymienieni. Aczkolwiek On byłby tym "9" na pewno :)
Edit. Tak. Masz rację. Mi się z Pilchem pomyliło. Wąsek ta sama jakość, co Zniszczoł, czy Murańka
1
@michal26 nie zgodzę się chłopak ma już 55 punktów jest 26 w generalce czyli więcej niż muranka, kot wolny
1
@Xxxbarca4ever Już edytowałem. Pomylili mi się zawodnicy :)
Zatem mamy "9", którzy mogą nas reprezentować.
W Zakopanem chyba 12 możemy zgłosić, albo 13 i mówiąc szczerze?
Jest szansa, by wszyscy, którzy wystartują mieli już punkty.
Ci co wymieniliśmy (czyli 10 zawodników) + Stefan Hula.
Teoretycznie jest szansa, że ktoś jeszcze może punkty zdobyć. No, ale i tak 11 zawodników z punktami, na tym etapie sezonu, to chyba rekord naszych występów
1
@michal26 sezon jeśli o to chodzi jest dobry, fajnie że w PK chłopaki zdobywają dodatkowe miejsce i zabieramy 7 co weekend
0
@Xxxbarca4ever Otóż to. Świetnie polskie skoki w tym sezonie wyglądają.