La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

konto usunięte

5

Patrząc na rywala z którym gramy to jest to najbardziej drewniana piłkarsko Barcelona od dwóch dekad. Poziom rozegrania piłki, poziom podań i przyjęć to jest poziom dramatycznie słaby. Taki zespół to może sobie pograć w Kijowie czy też w Budapeszcie gdzie rywale zostali w domach a nie z przeciwnikiem który biega i taktycznie potrafi się ustawiać. Spodziewałem się trudnego meczu a teraz to spodziewam się straty punktów. Jestem rozczarowany całym zespołem a najbardziej Griezmannem, Pjanicem i niestety dzisiaj Destem.

1

@Janiama
Gra z Griezmannem i Martinem to jest gra w osłabieniu. Oni są tak słabi ze to jest przerażające ze oni dalej są w Barcelonie.

0

@Janiama może po świętach treneiro ich za bardzo przycisnął i stąd inne czucie piłki

1

@Janiama To jak my chaotycznie gramy, to jest jakieś nieporozumienie. Jakby nam jakaś drużyna porządny pressing zrobiła to byłby koniec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?