- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
4
Trzeba się pogodzić z tym, że Barca jest piłkarsko śmieciem. Czasu świetności klubu z CN minęły. Teraz prawdopodobnie będzie kilka lat posuchy jeśli chodzi o trofea, obym oczywiście się mylił. Musi zostać zatrudniony prezydent z wizją, kogoś kto będzie umiał kupować piłkarzy pasujących do danego stylu gry, ktoś kto będzie w stanie dogadać się z piłkarzami i będzie panowała dobra atmosfera. Ludzie z CN muszą w końcu pojąć, że tiki taka się wypaliła i potrzebny jest nowy system, który będzie współgrał z obecnymi "trendami". Trzeba również zatrudnić trenera z otwartą głową, gotowego, wnieść do zespołu nowy system gry i nie będzie opierał się na wypalonej titkitace. Nie mówię tu o kompletnym wywaleniu tego stylu bo czasem się przydaje, ale należy go zmodyfikować. Nie wiem jak bo to już należy do przyszłego trenera, ale trzeba znaleźć styl który nie będzie się opierał tylko na klepaniu w poprzek.
0
@Piotr,1985 taki taka guardioli nie opierała się na podaniach w poprzek. Szybka taki taka sie nie wypaliła lecz niektórzy nie mogą do tej pory pojac ze zebranie w jednym czasie xaviego, iniesty, neymara, messiego, busqtsa i suareza juz sie nie wydarzy. No chyba ze przy grill towarzysko
1
@Dani13
Tiki taka to głównie Alves-Messi-Iniesta-Xavi . Neymar i Suarez to juz inna epoka i inny styl, ale racja, że tiki-taka do niedościgniony wzór przejścia szybkimi podaniami do ataku i stały ruch zawodników.
2
@Piotr,1985
Napisanie że zespół jest piłkarskiem śmieciem jest powodem do wstydu dla osoby która to pisze. Tiki-taka nie funkcjonuje w Barcelonie od 6-7 sezonów,więc o jakiej modyfikacji stylu tu piszesz. Skończyła sie na Tito jeszcze czasem elementy kontynuowane były przez Tatę. Lucho zmienił styl odstawiając tiki-take na bok.
Barcelona jest wielkim klubem, klubem który co rok gra w fazie play-off Ligi Mistrzów, w ostatnich latach zdobywa najwiecej tytułów w Hiszpanii. Teraz jej nie idzie od 3,5 miesiąca to nie powód do pisania że jest piłkarskim śmieciem, bo jest w środku tabeli w połowie sezonu. To wstyd dla kibica jeśli nim jesteś.
Śmieci się wyrzuca więc rozumiem, że równiez i Barcelonę wyrzucasz ze swojego życia?
0
@pax Może i za ostro napisałem za co przepraszam, ale niestety nie znajdujemy się w optymalnej formie. Widząc jak gra Barca w obecnej chwili to człowiekowi odechciewa się oglądania, ale oczywiście zawsze będę życzył temu klubowi jak najlepiej. Za długi kibicuje Barcelonie, żeby wyrzucić ją ze swojego życia. Trzeba po prostu poczekać na lepsze czasy. Oby wróciły jak najszybciej:))