La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

konto usunięte

4

Tak to było: Winny trener i zarząd. Nie ma jednego i drugiego, i nadal gramy kupę. I nie walcie o braku dobrych transferów. Nikt nie każe grać Koemanowi nic nie dającym Griezmannem, kaleką Trincao czy Cou.

0

@VenoM a kto ma zagrac jako napastnik czy skrzydlowy? Masz lepszych?

2

@VenoM nie wiem właśnie. Chłop ma tak szeroki skład, kupili mu co chciał, kontuzje nas omijają, a ten rudy pajac gra caly czas tymi kalekami :]

konto usunięte

1

@ShawnC Z Barcy B ciężko kogoś wziąć? Taki problem? Nie ma zawodników do ustawienia to zmienia ustawienia. Taki duży problem? Ojej.

0

@VenoM skoro rezerwy Barcelony graja beznadzieje caly czas to raczej nie ma tam ludzi do powolania .

konto usunięte

0

@ShawnC Sam wiesz, że jeden czy dwóch zawodników drużyny nie pociągną. Tym bardziej nie tacy młodzi. Ale dopasować ich do lepszych zawodników i może być pożytek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?