La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

5

Już za kilkadziesiąt godzin:

Sylwesterowy wieczór. Zatrzymuje Cię patrol i mówi że będzie mandacik za naruszenie godziny policyjnej. Na co Ty wyciągasz komórkę i puszczasz wypowiedź Morawieckiego, gdzie mówi że godziny policyjnej nie będzie. Na co oni wyciągają swoją komórkę i puszczają Ci wypowiedź Niedzielskiego, że godzina będzie. Na to Ty puszczasz inną wypowiedź Niedzielskiego gdzie mówi że godziny nie będzie. Na co oni puszczają Ci rzecznika rządu, który mówi że godzina obowiązuje...

Tak wiem - policja nie będzie się bawiła w pokazywanie filmików. Choć z drugiej strony żyjemy w cyrku więc wszystko jest możliwe...
Gdyby Bareja nie umarł dwadzieścia parę lat temu to miałby materiał na wiele klasowych komedii.

konto usunięte

1

@Azi Ja nie zamierzam się stosować do tego niezgodnego z prawem zakazu.

0

@Azi mimo że PO czy Lewicę uważam za większe zło, to chyba takiego kabaretu nie było nigdy:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?