La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

5

Co ja właśnie usłyszałem. Jedną z atrakcji Sylwestra w Polsacie będzie to, że Krzysztof Ibisz będzie pilotował helikopter z prowadzącymi. Odbył on 44 godzinne szkolenie, no cóż mają szczęście, że to nie było 4 godzinne szkolenie :D

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Krzysiek taki forever young, że i godzinka szkolenia wystarczy ^^

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Ma zgodę rodziców na udział w Sylwestrze? W końcu jest coraz młodszy...

0

@ShinobiQWE A ja słyszałem, że Stanowski z Najmanem

2

@NeroTFP Można się z Krzysia pośmiać, ale trzeba mu przyznać, że się świetnie trzyma.
Nie wiem ile ma dokładnie, ale wiem że dałbym mu mniej niż ma bo on od 20 lat wygląda tak samo :D
A co do tego pomysłu z Ibiszem jako pilotem to może Polsat chcę z pompą zakończyć ten rok i ich atrakcją będzie rozbicie się(z przymrużeniem oka). Wtedy wszyscy by przyłączyli na ich kanał :D

0

@ShinobiQWE Ma 55 lat a naprawdę trzyma formę i dobrze wygląda cały czas. Nie jeden 40 latek mógłby mu zazdrościć :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?