La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

2

Co do Fonta i jego planu z Xavim to co jak to nie wypali? Mówił coś o innych opcjach czy wszystko opiera na tym?
Xaviego uwielbiam i bardzo szanuję, ale nie znaczy że będzie on potrafił ogarnąć to co się teraz w Barcy dzieje. Nie takie legendy już poległy na trenerskim polu. Piłkarzem był świetnym, ale niekoniecznie musi być takim dyrektorom/managerem czy trenerem.

0

@ShinobiQWE a Laporta na kogo postawi ? Tez byla wzmianka o Xavim ale jakos nie bylo slychac ze jak Koeman polegnie to jakie ma opcjr

1

@Tomek54321 Ma już doświadczenie w prezydentowaniu Barcy. U nas już nie chodzi o aspekt tylko sportowy, ale również finansowy. Skończyły się środki żeby wydawać na lewo i prawo tak jak robił Bartomeu. Teraz trzeba rozważnie podejmować decyzje, Laporta już raz sobie z tym poradził.
Ma swoje grzeszki, ale moim zdaniem jest lepszym kandydatem

0

@ShinobiQWE jasne, ja zdaje sobie sprawe ze juz kiedys kryzys zazegnal i ze ma doswiadczenie, ja to wiem i nie podwazam tego. Mam tylko nadzieje ze socios wyciagna wnioski po rzadach Bartka i na nastepnych juz sie bardziej zastanowia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?