La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

3

Ja to się zastanawiam jakim cudem tam zawodnicy po 30 grubo trzymają poziom i im sie jakoś w miare chce a u nas poruszają się jak słonica w ciąży i spuszczają łby....

1

@Coutinho007 Bo u nas piłka ma zapierdzielać, a nie piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Coutinho007 u nas też taki Suarez dawałby więcej niż Ci co mamy w ataku ale pozbyto się świetnej 9 i mamy co mamy.

Daniego Alvesa też pozbyto się zdecydowanie za wcześnie.

Iniesta czy Xavi też po 30 trzymali pewien poziom (jasne nie był to ich prime, ale trzymali go)

Problemy ma przede wszystkim Busi obecnie. (z tych co byli wybitni dawniej)

0

@4drian0 No tak ale jak widzi człowiek takiego Busiego u nas np jak chodzi ze smutną miną i każdy go wyprzedza to aż martwice oczu można dostać.

2

@mekston Od Braitha i Griezmanna nawet by Paco Alcacer dawał wiecej

0

@Coutinho007 W twoich oczach wydaje ci się, że biega w zwolnionym tempie, ale w oczach Busiego biegnie z taką szybkością, że mu łoniaki na jajach stają dęba.

0

@4drian0 Pewnie dlatego dalej w klubie jest i nie chce odejść :)

1

@Coutinho007 Pewnie tak , ale przydałby się jednak jakiś typowy Kiler gwarantujący te 25 bramek co sezon..

0

@PatrykBarca Oj tak przydał by sie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?