La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

A co byście powiedzieli na Transfery Bryana Gila i Zubimendiego? Jeden zamiast Trincao, drugi po sezonie za kogoś z dwójki Pjanić/Busi, obaj sobie bardzo dobrze radzą w lidze w swoich klubach, obaj z potencjałem i młodzi.

0

@Coutinho007 Trincao na wypożyczenie, a zamiast niego Collado.

0

@Wossi61FCB Wolał bym odzyskać za niego kase jak to było z Malcomem po co na wypożyczenie?

konto usunięte

0

@Coutinho007 Bo Trincao to bardzo utalentowany skrzydłowy, który przy odpowiednim prowadzeniu może być podstawowym zawodnikiem w wielu uznanych klubach. To że ma trudniejszy okres nie powinno dziwić, skoro dopiero w tym roku zaczął na poważnie grać w piłkę. Przyjście ze słabszej ligi i trafienie na rozbity zespół, który jest krytykowany na każdym kroku też mu pewnie nie pomaga.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Phil Foden?

0

@Khajio No ja prędzej bym widział Collado. Też utalentowany, ale przynajmniej u Alexa głowa nadąża za nogami. Nic tutaj z Trincao nie bedzie, widać jego jednowymiarowość i spalanie się Andre Gomes z 1 nogą ataku.

0

@tmQbassive No na bank City sprzeda Fodena :D

konto usunięte

0

@Coutinho007 Jednowymiarowość nie przekreśla kogoś od zrobienia wielkiej kariery. Zresztą ta cecha dotyczy dużej większości lewonożnych skrzydłowych, którym druga noga jest potrzebna wyłącznie do utrzymania równowagi. Swoim stylem, warunkami fizycznymi i umiejętnościami bardzo przypomina Sane, którego w prime każdy przywitałby z otwartymi rękoma, pomimo braku prawej nogi. Psychika inna rzecz i tu faktycznie może być problem, ale w obecnej Barcelonie wielu będzie się spalać, co zresztą widać po większości naszych nabytkach. To nie jest odpowiednie miejsce na zbieranie pewności siebie i doświadczenia. W dobrym klubie z mniejszą presją mógłby osiągnąć renomę chociażby Oyarzabala i nie byłoby to zaskoczenie.

1

@Khajio Sane jednak używał głowy i nie bał sie strzelać na bramke, Oyarzabal taktycznie na boisku też jest bardziej ogarnięty. Dla mnie to Tello/Deulofeu z lewą nogą.

konto usunięte

0

@Coutinho007 To się go nauczy w przyszłości używać głowy. Wielu graczy było tak nieogarniętych jak on, ale wskakiwali na wyższy poziom dzięki ogarniętym trenerom, którzy wiedzieli jak wykorzystać ich najlepiej. Wystarczy popatrzeć na to jak ewoluował chociażby Salah, Sterling (w porównaniu do poprzednich lat) czy na pracę Nagelsmanna, który i z nas zrobiłby nie najgorszych kopaczy. :p
Mam wątpliwości, czy Koman takim trenerem jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?