La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

0

Gdy obejrzycie poniższy film dostaniecie odpowiedź dlaczego taki Suarez, Messi, busqers czy alba grają gorzej.


0

@Dani13 a dlaczego przed era Pepa (tylko Messi byl) nie gral zle ? A tiki taki nie bylo a tez jakos Majstra czy LM zdobylo

1

Za bardzo oczy i glowa przywykly fo magi Xaviego i Iniesty i kazdy probuje na chama zrobic takiego Puiga czy innego utalntowaneho zawodnika kolejnym Iniesta czy Xavim, a prawda jest taka ze nikt nie bedzie drugim Xavim ani Iniesta

konto usunięte

0

@Tomek54321 pierwszy twoj post nie na temat. Drugi post jak najbardziej. Pique byl przed messim. Niestety taka jest prawda ze przez brak takich piłkarzy jak xavi, iniesta, dani Alves czy puyol nawet Messi nic nie zdziała. Co to puiqa to ja akurat w nim widze potencjał i jeżeli koeman nie pójdzie po rozum do głowy skonczy sie tym ze ktos go kupi za bezcen.

konto usunięte

0

@Tomek54321 taki taki moze jako nazwy nie było ale barcelona Rijkarda i niektórych wcześniejszych trenerów to te sławne DNA

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?