- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
13
I cyk :)
2
@DonMatteo901 covidowcy powiedzą,że to wina wirusa,a ja kolejny raz powiem,że rekord zgonów to wina rządu,który zabrała szpitale chorym na nie covida;)
5
@DonMatteo901 patrzenie oczywiście tylko na liczbę a co się za nimi kryje już nie. Rozumiem, że puszczenie samopas wirusa i jeszcze większe zapchanie szpitali niż były zmniejszyłoby ilość zgonów u nas? Żadnej kraj na świecie może poza Japonią, Wietnamem i NZ nie poradził sobie z koronawirusem w sensowny sposób, Szwedzi mają inne podejście ale cała strategie poszła kosztem ludzi starszych za co sam król i premier przepraszali. Poza tym jak spojrzymy na Niemcy to pewnie dane będą bardzo podobne, to są różnice w służbie zdrowia i zdrowiu społeczeństwa a nie różnice w podejściu do wirusa.
3
@DonMatteo901 i cyk ze sami Szwedzi przyznali ze ich model okazał się porażką. Model szwedzki ma więcej zwolenników w Konfederacji niż samej Szwecji.
https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/jan/03/swedish-model-failed-covid-19
0
@chosenone a Chiny?
0
@Przemo91
kto przyznał, bo główny wirusolog twierdzi że strategia nie jest błędna
jak zwykle górnolotne słowa "Szwedzi", jakby cały naród przyznał
0
@Abominacja
Szwajcaria:)
0
@chosenone No tylko my sobie nie poradziliśmy z wirusem jak i z gospodarką. Czyli ani nie zniwelowaliśmy zgonów na tyle by twierdzić, że jest ok, ani nie uchroniliśmy gospodarki. Pragnę tylko przypomnieć, że Morawiecki w lecie mówił, że wirus jest już w odwrocie ;) a plan jest wymyślany na kolanie.
0
@DonMatteo901 no ja wiem, że nasi zrobili jedną wielka kupę. Mówię tylko, że nie ma żadnego złotego środka.
0
@Abominacja myslę, żę branie chin jako przykładu nie jest dobrą drogą:]
0
@lucca87 to fajnie ze tak twierdzi, na szczęście już go nikt nie słucha
0
@Przemo91
w szwecji ciągle nie ma obowiązków noszenia maseczek i obostrzenia są łagodne
to jedyna słuszna droga jesli chce się ratować gospodarke i przede wszystkim młodych ludzi, bo to oni są przyszłością kraju
nadal jest głównym epidemiologiem:)