La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

7

Śmieszna jest narracja w Eleven. Inter przegrywa do przerwy 2:0, a w studio: no tak, ale tworzą sytuacje, grają dobrze, nie wychodzi. Barca remisuje w kimkolwiek kreując sobie więcej sytuacji: niemrawy zespół, nic im nie wychodzi, tylko Messi może to zmienić, fatalne spotkanie.
Zawsze.

3

@joloskyy kiedy Barcelona tak kreowała te sytuację?

konto usunięte

1

@joloskyy Radzę nie zaprzątać sobie głowy takimi pierdołami.

1

@joloskyy Trudno, żeby Barca nie kreowała więcej sytuacji grając przeciwko autobusom, które wychodzą łącznie z max dwoma akcjami w trakcie meczu..

1

@joloskyy Moim małym marzeniem jest, by Pan Łukasz Wiśniowski przestał komentować nasze mecze.
Póki co jestem zmuszony oglądać bez dźwięku.

0

@Azi co mecz mamy z 5 100% sytuacji. Mało?

0

@joloskyy kurcze wydawało mi się że o Barcelonie mowa a nie o grze w Fifę...

0

@Azi to ładnie jesteś odklejony

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?