La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

A Trump sobie zaraz ucieknie ze Stanów i tyle z tego będzie. A ludzie się o niego zabijają

1

@PatrychoO Ta, helikopterek, lotnisko i cyk prywatnym samolotem do zaprzyjaźnionego dyktatora jakiegoś :D

0

@Bykunn Stawiasz na Polskę czy Węgry? :D

konto usunięte

5

@Bykunn A to nie Obama prowadził wojny na bliskim wschodzie przez całą swoją kadencje, właśnie wspierając dyktatorów?

0

@patry295 Myślę, że jednak bliżej :D Chociaż tutaj w razie czego blisko do Putina by miał ;d
@Max112 Których dyktatorów wspierał Obama?

1

@Max112 Kim i Sulejmani lubią to

1

@Bykunn Faktycznie. U nas taki kiepski klimat trochę i mało pól golfowych ehh...

konto usunięte

0

@Bykunn Castro, Putin, Hassan Rouhani?

0

@Max112 Aha :D A jakie wojny prowadziło USA na Kubie, w Rosji i Iranie?

konto usunięte

0

@Bykunn Jeszcze zapomniałem o Sisim, któremu USA sprzedawało broń na masową skalę, był to dyktator, który obalił 2 lata wcześniej demokratyczną władzę w Egipcie.

konto usunięte

0

@Bykunn Spytałeś się, których dyktatorów wspierał. Wojny prowadził min. w Afganistanie,Iraku, Syrii, Libii,Jemenie,Somalii i Pakistanie. Trump nie prowadził żadnej.

0

@Max112 Napisałeś że prowadził wojny wspierając dyktatorów. Więc pytam w jaki sposób te konflikty wspierają dyktatorów których opisałeś?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?