La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

11

Abstrahując od postrzegania wydarzeń w USA, poglądów politycznych, zwróccie uwagę jaką rolę pełnią media. Jak za dotknięciem jednego przycisku z FB, z TT znika, bądź co bądź prezydent mocarstwa, mocarstwa, które zostało zbudowane na wolności słowa i demokracji. Zwróccie uwagę, jak narracja mediów pogrąża lub gloryfikuje, jeszcze parę miesięcy temu wydarzenia związane z ruchem BLM popierane były w Stanach, mimo destrukcji jaką za sobą niosły. Sędziowie meczu z PSG napiętnowani za "atak" werbalny na osobę innego koloru skóry. Szykanowanie związane z odezwaniem się Cavaniego do kumpla, ponieważ użył słowa mającego wspólny człon z kolorem czarnym. To nie Biden zapewnił sobie zwycięstwo w wyborach, to nie Czarnoskórzy walczą w pseudo obronie fundametalnych praw. To Media kreują taką rzeczywistość, która sprzyja ich interesom. W Polsce zresztą jest to samo. Ludzie mają wyprane mózgi, ponieważ nie potrafią z dystansu spojrzeć na to wszystko, "przecież tak pisało na fejsbuku", "przecież tak mówili w jakimś serwisie informacyjnym", a wzajemna agresja o takie głupoty tylko nakręca jednych przeciwko drugim, a to z kolei sprzyja klikalnosci i zarabianiu pieniędzy. Zanim znowu zaczniecie tutaj na La Rambli, czy przy obiedzie wymądrzac się kto tam co zrobił, kto jest lepszy, kto nie ma racji pomyście czemu to służy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?