- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 761 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 761 Culés
4
Pelosi próbowała zachęcić dzisiaj telefonicznie Pence'a do wykorzystania 25 poprawki do Konstytucji USA, aby usunąć Trumpa z urzędu. Przez 25 minut była trzymana na linii, aż w końcu dowiedziała się, że Pence nie chce z nią rozmiawiać. [CNN]
0
@barcelonaLM Pelosi dodaje, że Izba jest gotowa głosować nad impeachmentem oskarżenia, jeśli Trump nie zostanie usunięty na podstawie 25. poprawki.
4
@NaFazieHitman To będzie katastrofalny błąd. Ameryka potrzebuje wyciszenia, a nie kolejnego podjudzania ludzi. Nie wiadomo, czy wtedy Trump nie odtajniłby jakichś dokumentów na Demokratów.
0
@barcelonaLM Chodzą głosy, że zaraz odpali EO i srają po gaciach stąd ta sytuacja ^_^
0
@barcelonaLM myśle, że chłop zdaje sobie sprawę, że jak ktoś się uprze i odtajni dokumenty o nim i jego szemranych interesach będzie miał po firmie a jemu tylko chodzi o samego siebie wiec raczej nie będzie się w takie kupy bawil
0
@NaFazieHitman republikanie tez się boja co może jeszcze przez dwa tygodnie odwalić dlatego kazano wszystkim doradcom zostać na stanowiskach i stłamsić Trumpa(praktycznie wszyscy chcieli się wczoraj podać do dymisji)
3
@chosenone dlatego liczę na prawdziwą bombę, typu "Gracie tak, to ja gram tak" i wyjawi sekrety USA, które pogrążą wielu znanych polityków, właścicieli korporacji, etc.
Takie zagranie mogłoby jednak wywołać wojnę i źle się dla Trumpa skończyć.
No, ale liczę na to po cichu xD
@barcelonaLM @NaFazieHitman informujta jak się dowiecie czegoś :)
1
@michal26 ZŁAMANIE: Dziś starszy ekspert IT w globalnym wykonawcy branży obronnej zeznaje we włoskim sądzie federalnym; On i inni zamienili głosy w całej Ameryce w wyścigu prezydenckim w USA. (Załączone oświadczenie) | Kongres Electoral College Debate https://t.co/4v1VlVSLHu
Może to być kolejna kaczka albo dokonała sie zdrada stanu i wszystko jebnie (mało prawdopodobne), zobaczymy po tym co wczoraj zrobiły media z Trumpem chłop jest zepchniety do narożnika, wszystko albo nic. (jak lubisz teorie spiskowe to poczytaj, oni twierdzą, że musiala sie dokonac zdrada stanu) Jak wejdziesz w tweeta to kolejne komentarze dalej niosą treść
https://x.com/KanekoaTheGreat/status/1345229465840828417