- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
2
24.10.2020, wiecie co się wtedy stało?
Tego dnia Bayern zachował ostatnie czyste konto w Bundeslidze jak do tej pory. Z kolei jeśli chcemy się cofnąć do ich przedostatniego czystego konta w Bundeslidze to musimy wrócić aż do 18.09, kiedy rozgromili 8:0 Schalke. Schalke, które zdobyło w tym sezonie 4 punkty. Schalke, które za 8 dni będzie świętować rocznicę od ich ostatniego wygranego meczu...
Jak na Bayern, czyli drużynę, która była postrachem Europy w zeszłym sezonie z chęcią powtórzenia tego w tym sezonie to są naprawdę kiepskie wyniki. Oczywiście dopóki wygrywają to jest okej, ale przyjdzie mocniejsza drużyna (przykładowo wczoraj Borussia, która też nie jest jakimś gigantem) i Bayern ma spore problemy. Flick ma o czym myśleć.
0
@Wossi61FCB 19 czystych kont na 50 meczów od stycznia zeszłego roku. Akurat utrata gola Bayernowi nie robi wiele problemów.
0
@escarabajo Z czego jedynie 5 w tym sezonie. Zgadzam się, dopóki strzelają więcej niż tracą to nie ma żadnego problemu. Ale przychodzi mecz z trudniejszym rywalem (urwanie punktu Lipskowi w ostatniej chwili i porażka z BM) i Bayern ma problemy. Muszą się poprawić w obronie, bo inaczej będzie im ciężko obronić LM.
0
@Wossi61FCB patrzę na wyniki w bardzo wielu ligach, pod katem bukmacherki. Bayern od bardzo dawna traci bramke. A był moment, dość długi, ze tracili gola jako pierwszy juz na początku meczu. Oczywiście wiesz jak się to kończyło. Mistrzostwo za mistrzostwem. Dadzą sobie rade. Strasznie nierówno dzis grana drużyny topowe. I przy tej nierówności i tak Bayern jest na czele.