La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

1

Jakkolwiek ten sezon w PŚ się zakończy to i tak super, że w ogóle możemy się zastanawiać czy Kamil będzie nadrabiał do Graneruda i czy jest w stanie go dogonić.
Po tych 5 wygranych Norwega z rzędu myślę, że mało kto się spodziewał że jeszcze jest jakaś szansa na rywalizację Polaków o PŚ.
Patrząc na formę Stocha to myślę, że jak nie będzie jakichś zawirowań z koronawirusem to Kamil zakończy ten sezon na podium. Ajzenbiśla jest już nierówny, fantastyczne konkursy przeplata przecieciętnymi, Kubacki czy Żyła też raczej w przestrzeni całego sezon ze Stochem nie wygrają, a patrząc dalej to raczej ciężko się spodziewać że ktoś nagle w połowie sezonu wybuchnie z formą.
Wygranie PŚ przez Kamila jest bardzo trudne do zrealizowania, bez długotrwałej obniżki formy przez Graneruda będzie o to bardzo trudno. No chyba, że Stoch będzie cały czas w takim gazie jak to już było w 2018

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?